.

.

New
FTYRWU7IWO Божиќ Налепници за Коверти,500pcs Виножито Божиќ Налепници Labels се Тркалаат ,Срцето Ѕвезда Божиќ Декоративни Плик Печат Налепница за Карти, Подарок Кутии Кове?

FTYRWU7IWO Божиќ Налепници за Коверти,500pcs Виножито Божиќ Налепници Labels се Тркалаат ,Срцето Ѕвезда Божиќ

DEN 1288.80

Количина на стоки
Достапно

Оваа налепница е отпечатена со шема да се заблагодарам на клиенти за нивните покровителство и е совршена врати на клиентите.Моделот е внимателно дизајнирана и исклучителен дизајн е погодна за различни прилики, со што на вашата покана повеќе посебни.Тоа исто така може да се вметнат на секое место каде што ви благодариме налепници се потребни, како што честитки, букети, парцели, бонбони чанти, подарок хартија за завиткување.Тоа е многу погодна за бизниси, онлајн трговците на мало, бутици и мали продавници за пакување кеси, ткива, кутии, итн.Погоден за Божиќ, денот на Благодарноста, роденден партии, дипломски церемонии, бизнис настани и други покани.Спецификација : Материјал : хартија + sticker Diameter : околу 2,5 cm/1 inch Color : како shown Optional облик : петокрак облик, срцето shape Quantity : 500pcs/roll The пакетот вклучува : 1 тркалаат x етикета налепница.

Карактеристики на понудата

Material:
paper + sticker
Diameter:
about 2.5 cm/1 inch
Color:
as shown
Optional shape:
star shape, heart shape
Quantity:
500pcs/roll
The package includes:
1 roll x label sticker :
Неодамнешно

Слични понуди