.

.

New
Cutoluca Деца Бебе Девојки Фустан Кавга Копчето Лак Печ Долги Ракави, Плетени Врвот Цветни Печати Tulle А-линија Фустани Газа

Cutoluca Деца Бебе Девојки Фустан Кавга Копчето Лак Печ Долги Ракави, Плетени Врвот Цветни Печати Tulle А-линија

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Материјал : Овој повик здолниште е изработен од полиестер ткаенини, мека и кожа-пријателски, светлина и дише.Младата 9 12 месец бебето девојки фустан ребрести флорални крои О-вратот долги ракави износени секојдневен газа фустани.Уникатен Стил : Ребрести флорални спојување pleated круг-necked со долги ракави газа фустан, украсен со bowknot, свежи и убави.Деца бебе девојки 2t 3t 4t облека долг ракав фустан плетени лак линија фустани падне.Прилики : На фустан кој е идеален за на пролет, есен, секојдневниот живот, роденден, прошетка, одмор, игралиште, холидеј патување, и др.18 месец малку девојки возбудува цвет печати џемпер блузи чипка туту коленото должина фустан.Пет Големина : 9-12 месеци /12-18 месеци /18-24 месеци /3 години/4 години, погоден за мали девојчиња.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата пред да нарачате.Идеален Подарок : Нашите стилски фустан е одлично за вашата драга ќерка или внука како роденден или Децата Ден изненадување подарок.Бебе девојки флорални крои О-вратот на повик газа здолниште за девојки. 【Cutoluca】 е горда да ви понуди висок квалитет и најновите модни бебе и деца специјалитет .Деца Есен Облечи, Ребрести Флорални Крои О-Вратот Долги Ракави Износени Секојдневен Газа Здолниште за Девојки, 9 Месеци до 4 Години ☛ КАКО ДА ја ИЗБЕРЕТЕ ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА?Големина : 9-12 Месеци (Ознака 80) Должина : 44cm/17.32" Биста : 51cm/20.08" Ракав : 28cm/11.02" Големина : 12-18 Месеци (Tag 90) Должина : 48cm/18.90" Биста : 53cm/20.87" Ракав : 30.5 cm/12.01" Големина : 12-24 Години (Tag 100) Должина : 52cm/20.47" Биста : 55cm/21.65" Ракав : 33cm/12.99" Големина : 3 Години (Tag 110) Должина : 56cm/22.05" Биста : 57cm/22.44" Ракав : 35.5 cm/13.98" Големина : 4 Години (Tag 120) Должина : 60cm/23.62" Биста : 60cm/23.62" Ракав : 38cm/14.96" ☛ КОГА јас ЌЕ ДОБИЕ ПАКЕТ? ♥Стандард за Испорака : од USPS, 7-15 биз дена да пристигнат. ☛ ДОКОЛКУ ГОЛЕМИНАТА НЕ ОДГОВАРА ИЛИ ОБЈЕКТОТ Е ОШТЕТЕН WHNE МОЖАМ ДА ДОБИЈАМ МОЈОТ ОБЛЕКА?ШТО ЌЕ НАПРАВИ ЗА МЕНЕ? ✔ Ве молиме кажете ни преку е-маил, на нашите услуги тим ќе ви помогне да се реши проблемот на не повеќе од 24 часа. ✔ Ќе испрати нов еден за вас, или за наплата вие според вашите барања.Боја : Каки | Големина : 9-12 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди