.

.

New
Teeburon Тибет Пониски бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

Teeburon Тибет Пониски бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

DEN 1819.20

Количина на стоки
Достапно

Налепница Со Teeburon.Лесен за употреба, едноставно кора и се применува.Изработен од винил.Одлично за подарок идеја и 100% гаранција за квалитет.Мерки 6 x 4 инчи.Ако ви се допаѓа Тибет Пониски Баркод налепници, и сакате да ги красат, вашиот автомобил, вашата канцеларија, вашиот велосипед, ја вашата врата, или на било кое место со нив, тогаш нашата Тибет Пониски Баркод налепници се совршени за вас.Дигитално печатени отпорни на винил, тие доаѓаат во пакети од 4 единици.Едноставно тргни ги исклучи и држи ги насекаде каде што сакате.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди