.

.

New
Sony WF-SP800N Навистина Безжична Спорт Во Уво Бучава Поништување на Слушалки со Микрофон за Телефонски Повик и Алекса Гласовна Контрола, Сина

Sony WF-SP800N Навистина Безжична Спорт Во Уво Бучава Поништување на Слушалки со Микрофон за Телефонски Повик

DEN 2135.76

Количина на стоки
Достапно

Навистина безжична earbuds со мека cushioned лак поддржувач.Ефективен Опсег : Линија на погледот прибл. 10 метри и Се длабоко во зона со дигитални отстранување на бучавата.На животниот век на батеријата до 9 часа 18 вкупно часови со носење, или до 13 часови 26 вкупно часови со бучава поништување на лицата со хендикеп.IP55 пот и поздравниот-доказ дизајн за грижете се-слободна употреба и чистење.Екстра Бас звук со длабоко, punchy ниско крајот.Вграден микрофон за јасен-се огласува hands-free повици и да ги користите со вашиот глас асистент.Алекса от за гласот пристап до музика, информации, и повеќе.Активирајте го со едноставен допир.Допре сензорот контроли за да го паузирате игра скокни патеки, контрола на јачината на звукот, го активирате вашиот гласовен асистент, и одговара на телефонските повици.Брз внимание на владата и носи откривање направи разговори напор.Smart слушање технологија со чувство на моторот.Издигнат над бучава со WF-SP800 N безжична бучава поништува спорт earbuds, заврши со IP55 пот отпор, долго траење на батеријата, и длабоко, punchy ЕКСТРА БАС звук кој ви дава поттик треба да се заврши преку било тренингот.Широк спектар на паметни карактеристики ќе си се носи со сите нив ден потоа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди