.

.

New
Dove Бебе Брише Богата Влага,50 Count (Пакување од 6)

Dove Бебе Брише Богата Влага,50 Count (Пакување од 6)

DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно

Мирис-слободни и алкохол-слободен за чувствителна кожа.Обезбедува инстант moisturization, оставајќи вашето бебе е кожата мека.Нашите повеќето се грижат за безбедноста и-проверени формула е дерматолог и Педијатар тестирани.Благи, не-иритирачки формула, Нашите брише се како нежна како вода.Нашата грижа формули се создадени без бои, parabens или phthalates.Индивидуални, лесна-за-се повлече бебе брише во resealable пакет дека останува свежа откако се отвори.Dove Бебе Брише Богата Влага, 50 Брише (Пакување од 6).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди