.

.

New
MUBUY Тастатура Покритие за dell Latitude 15 3000 Серија/dell Latitude 3500 3550 3560 3570 3580 3588 3590 Лаптоп Додатоци Тастатура Покрие - Црна

MUBUY Тастатура Покритие за dell Latitude 15 3000 Серија/dell Latitude 3500 3550 3560 3570 3580 3588 3590 Лаптоп

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за. ☞ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони со Анти-бледнее слој печати. ☞ВОДООТПОРЕН И DUSTPROOF - заштита на прашина, вода, кафе, spills случајно внесете вашата тастатура. ☞ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ - Водечка индустрија 0.3 mm (0.01 во) дебелина за да се минимизира пишување пречки. ☞Се ГРИЖИ СЛОБОДЕН 180 ДЕНА- no-кавга ризик-бесплатен замена гаранција се обезбедува од страна на MUBUY INC.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди