.

.

New
QUOXO 4 Пакет Песни Автомобили САМО, Светат во Темница Тркачки Автомобил Песна Додатоци за Деца, Момчиња и Девојки

QUOXO 4 Пакет Песни Автомобили САМО, Светат во Темница Тркачки Автомобил Песна Додатоци за Деца, Момчиња и Девојки

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Четири различни бои песна автомобили може да се привлечат децата внимание и да ги направи среќни.Овие песна екстра автомобили се направени од страна на еколошки не-токсични пластични материјали, кои се безбедни за децата.Детето може лесно да ги користите самостојно и да се забавуваат!Секоја Играчка Автомобил бара 2 АА батерија (НЕ се вклучени).Овие трката автомобили функција 5 LED светла кои децата ќе бидат привлечени и да уживаат во тоа.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, или производот се оштетени за време на транспортот, ве молиме да не контактирате на време!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди