.

.

New
ARTIBETTER 1 Кутија Googly Шаване Очи Muti Бои и Различни Големини Занает Налепница Очи Само - Лепило за DIY Кукла Носат Животните Полнети Кукла Играчка Бележник Оркестарот

ARTIBETTER 1 Кутија Googly Шаване Очи Muti Бои и Различни Големини Занает Налепница Очи Само - Лепило за DIY

DEN 1977.60

Количина на стоки
Достапно

Тоа еден поинаков вид на забава во вашиот занаетчиски работи.Со двострано лепило на грбот, треба да лупам исклучување на површината филм да го користите.Тоа не треба други материјали за да се помогне и тие се многу едноставни за употреба.цврсти и издржливи, која е многу погодна за рачно изработени одлуки.Додека мазна, рамна и чиста површина, овие очите можат да бидат прикачени на него.Опис на Овие око налепници се се што ви треба во животот да личност ништо.Ќе ги користат на различни занаети.Многу убаво за занает уметник.Едноставно тргни исклучите поддршка и ставете отидат на своето срце' s содржина!Не неуредна лепак е потребно.Погоден за кукла одлуки.Карактеристики - Боја : Шарени - Материјал : Пластика - Големина : Околу 17. 00 X9. 80 X2. 20cm/ 6. 68 X3. 85 X0. 86in - цврсти и издржливи, која е многу погодна за рачно изработени на одлуки.- Со двострано лепило на грбот, треба да лупам исклучување на површината филм за употреба.- Тоа не треба други материјали за да се помогне и тие се многу едноставни за употреба.- Додека мазна, рамна и чиста површина, овие очите можат да бидат прикачени на него.- Тоа еден поинаков вид на забава во вашиот занает работа.- Боја : Шарени.- Големина : 17 X9. 8cm.Пакет Вклучувајќи 1 x Кутија од Околу 1500pcs Окото Закрпи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди