.

.

New
Виткање Преносни Ѓубре Кеси Носителот Ѓубре Торба Поддршка Стојат за Кампување Погоден во Спалната соба, Кујна, Кампување Внатрешна и Надворешна

Виткање Преносни Ѓубре Кеси Носителот Ѓубре Торба Поддршка Стојат за Кампување Погоден во Спалната соба, Кујна,

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик со здрав изградба и максимална издржливост за трајни употреба.ДИМЕНЗИЈА : Отвори Големина : 11.8" x 19" x 12" Fold Големина : 12" x 22.4" x 0.6"; ве Молиме прочитајте ја големината внимателно пред да го стави на ред.НЕМА СОБРАНИЕ ПОТРЕБНО.Лесно да се отворени за ставање во ѓубре, лисја и рециклирање.Лесно да се затвори за складирање.Може да се одржи 4pcs ѓубре кеси во исто време за лесно сортирање.НЕМА СОБРАНИЕ ПОТРЕБНО.Лесно се отвори,Сестрано да го користете торба за перење, мрежа торба и голем капацитет ѓубре торба (торба не се вклучени).МУЛТИ-ЦЕЛ : Разноврсна да се користи перење торба, мрежа торба и голем капацитет на кеса ѓубре.Идеален за косилка за работа, складирање, кампување, кујна, рециклирање и многу други користи.НЕМА СОБРАНИЕ ПОТРЕБНО.Лесно да се отворени за ставање во ѓубре, лисја и рециклирање.Лесно да се затвори за складирање.Може да се одржи 4pcs ѓубре кеси во исто време за лесно сортирање.НЕМА СОБРАНИЕ ПОТРЕБНО.Лесно се отвори,Сестрано да го користете торба за перење, мрежа торба и голем капацитет ѓубре торба (торба не се вклучени).МУЛТИ-ЦЕЛ : Разноврсна да се користи перење торба, мрежа торба и голем капацитет на кеса ѓубре.Идеален за косилка за работа, складирање, кампување, кујна, рециклирање и многу други користи.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик со здрав изградба и максимална издржливост за трајни употреба.Количка за лесно носење и користење.Може да се одржи 4pcs ѓубре кеси во исто време, се Вклопува стандардна големина перење кеси или 8 до 15 литри на пластични кеси.Корисно за отворено, кампување, авантури, backpacking, перење, двор, играчка складирање, бања и кујна.Разноврсна да се користи перење торба, мрежа торба и голем капацитет ѓубре торба (торба не се вклучени).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди