.

.

New
Aveda Shampure Негување Шампон и Здрава клима уред Дуо 33.8 Унци Set - ПАКУВАЊЕ ОД 2

Aveda Shampure Негување Шампон и Здрава клима уред Дуо 33.8 Унци Set - ПАКУВАЊЕ ОД 2

DEN 7199.76

Количина на стоки
Достапно

Aveda Shampure Шампон Придобивки : *да дава долготрајни храна. *Се отстранат нечистотиите и вишокот на масло. *Да одржувате здрава скалпот и косата. *Силикон-слободен шампон.Употреба : Масажа во влажна коса.Исплакнете.Aveda Shampure клима уред Придобивки : *Веднаш detangles. *Додава сјај. *Бестежин. *Долготрајни храна.Употреба : Масажа во влажна коса по shampooing со shampure негување шампон.Исплакнете.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди