.

.

New
Супериорен Абразиви 34325 SHUR-KUT 4-1/2in x 5/8in-11 Тип 27 Циркони Размавта Пршлен, 80 Ронки (Пакување од 10)

Супериорен Абразиви 34325 SHUR-KUT 4-1/2in x 5/8in-11 Тип 27 Циркони Размавта Пршлен, 80 Ронки (Пакување од

DEN 2560.32

Количина на стоки
Достапно

Агресивни акции отстранување на тврди метали и легури.Драстично намалување се намалува топлина, триење и тешки вчитување.Висок притисок апликации. 13300 Макс. ВРТЕЖИ во минута.Супериорен Абразиви 34325 SHUR-KUT 4-1/2in x 5/8in-11 Тип 27 Циркони Размавта Пршлен, 80 Ронки (Пакет 10).Густи зрна постојано генерира нови сечење на рабови, идеален за долготрајни акции отстранување.Остри зрна, намалување на топлината и триењето во висок притисок апликации. 4-1/2" Дијаметар x 5/8"-11 Арбор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди