.

.

New
Универзална Шетач Чаша Носителот 360° Прилагодливи Велосипед Шише Кафез Вокер Чаша Носителот, Универзално Шише Носители за Шетач, Велосипед, инвалидска Количка, Во?

Универзална Шетач Чаша Носителот 360° Прилагодливи Велосипед Шише Кафез Вокер Чаша Носителот, Универзално Шише

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1. Широк Апликации : чаша за складирање решетката е исто така се идеални за патот велосипед, MTB, BMX,мотор, шетач, детето велосипед, скутер и др.Тоа може да се одржи различни спортови на вода во шишиња, пијалоци шишиња, млеко шишиња, итн. 2. Висок Квалитет : Направен од многу силна жилавост PP пластика, Бебето шетач шише решетката не е лесно да се скрши.На шетач чаша носителот е безбеден и еколошки. 3. 360° Прилагодливи : вода шише кафез за развој на планински велосипед за да може да биде 360 степен ротација и прилагодливи кои го прават тоа лесно да се одржи на вода шише или пијат чаши. 4. Не се лизга Дизајн : Доаѓа со екстра против пролизгување подлога за да се направи се стега стабилни, на Шише за Вода на Носителот може да се задржи вашата шише цврсто во кафез во текот брзо возење и да се спречи гребење на вашиот велосипед. 5. Лесен за Инсталација : шише кафез за велосипед што може да се одржи различни шишиња во различни места.Тоа можат да бидат опремени на handlebar, поставен под возачкото седиште, надолу цевка, вилушка, пред цевка.Месеци во Секунди Не се Потребни Алатки.Се се уште се грижи за, нема место да се стави на вашата шишиња ?Добиете нашата шетач купот на носителите и имаат вашите пијалоци во вашиот дофат !Чаша носителот е мора да има додаток за бебешките колички, велосипеди, инвалидска количка, пешаци итн.Тоа е стабилен, единствена,издржливи и практично, како и !Тоа е, исто така, идеален подарок за вашето семејство и пријателите ?.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди