.

.

New
Галакси Z 3 Пати 5G Фабрика Отклучен Андроид Мобилен Телефон НАС Верзија паметен Телефон, Таблета, Фантомски Black & 2 Вистински Безжична Earbuds Бучава Поништување на Амби?

Галакси Z 3 Пати 5G Фабрика Отклучен Андроид Мобилен Телефон НАС Верзија паметен Телефон, Таблета, Фантомски

DEN 22799.76

Количина на стоки
Достапно

Експанзивна Екран : Види повеќе и направете повеќе со крајна виткање мобилен телефон со екран кој става супер-тенок таблета право во вашиот џеб.Речиси Невидливи Камера : Земете во неверојатна непрекинато приказ со вистински раб до раб гледање искуство благодарение на нашата прва Под Екранот на Камерата. 120 Hz AMOLED 2 X Екран : Сè изгледа брилијантен на оваа голема, убава, исчистите екранот, нудејќи смирувачки и динамичен гледање искуство.Повеќе Windows Добиете Повеќе Направено : Почне да работи попаметно не потешко со три мулти-windows кои ќе ви овозможи да го планирате, edit, и да се изгради презентации во брзо — или земете белешки со S Pen*.Ушите Никогаш не беше Тоа Толку Добро : Галакси Buds2 уво пупки се земе вашата страст за музика до нови височини со уживајќи во звукот што го прави да се чувствувате како да сте на сцената со вашиот омилен бенд.Мелодија Од Звуци, Мелодија Во Гласот : Активен Бучава Отказ блокови од несаканите звуци, и ви помага да одржите вашиот фокус каде сте; Ниска латентност Амбиенталниот Звук на владата зема звуци што сакате да слушнете, така што секогаш ќе имате совршен аудио ниво за секој момент.Се чувствува Добро Додека во Потрага Добар : Галакси Buds2 има удобен, ниска профил на дизајн што е 10%, помали и полесни од Галакси Пупки Плус, Вие може да добиете на крајот од вашата листа на песни пред се сеќавате сте облечени во нив на сите.Слушнете Јасно, Зборуваат Самоуверено : На earbuds' 3 микрофони и намалување на шумот технологија овозможува гласовите да се пренесуваат crisply и јасно, без разлика дали сте разговор со некој пријател или водечки висок удели конференцискиот повик.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди