.

.

New
Колумбија Мажите Whirlibird IV Осветленост Јакна, Водоотпорен & Дише

Колумбија Мажите Whirlibird IV Осветленост Јакна, Водоотпорен & Дише

DEN 2733.12

Количина на стоки
Достапно

КЛАСИЧЕН ТРИ-ВО-ЕДНО ДИЗАЈН : Оваа мажите зимско палто е класичен 3-во-1 " решение.Со водоотпорен-дише надворешната школка и повеќе практични функции, оваа јакна е одличен пример на Колумбија е експерт за изработка кога станува збор за мажите е зима облека.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди