.

.

New
ALAZA Правоаголна Количка за Складирање Бин Поздравниот Шарени Polka Точка и Пеперутки Расклопна Водоотпорен Перење Забавува Бебе бебе соба Кошница Организатор со Рач

ALAZA Правоаголна Количка за Складирање Бин Поздравниот Шарени Polka Точка и Пеперутки Расклопна Водоотпорен

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

МУЛТИ-ПОВРШИНА : Ова кошница е достапна во забава, трендовски и симпатична стилови и бои, совршен прилог на Спална соба, Детска соба, Плакар, Бања, Дневна соба, декоративни складирање кошеви дури и може да биде ставен во багажникот на автомобилот.На перење забавува доаѓа со компресија пакување што може да резултира со брчки во текот на долги транспорт.КАРАКТЕРИСТИКИ : -Голем капацитет / Свитлива / Трајни / Лесни / Домашна Декорација.Со картон дното за да се зајакне форма и даде структура, едноставно колапс бин продавница и кога не е во употреба.ГОЛЕМИНА на : Големи Правоаголни 15(Л)x 11(W)x 9.МАТЕРИЈАЛ : Платно + Водоотпорен ЈП Слој + СТП се Справи. -Оваа кошница е достапна во забава, трендовски и симпатична стилови и бои, совршен прилог на Спална соба, Детска соба, Плакар, Бања, Дневна соба, декоративни складирање кошеви дури и може да биде ставен во багажникот на автомобилот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди