.

.

New
Деца Бебе Девојка Маица, Фустан Деца Срцето Детелина Одбиеме Јака Копчето Линија Во Едно Парче Фустани Тимови Облека

Деца Бебе Девојка Маица, Фустан Деца Срцето Детелина Одбиеме Јака Копчето Линија Во Едно Парче Фустани Тимови

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Копче затворање. [Мода и Симпатична Дизајн] Кратки ракави,љубов срцето / детелина печатени, lapel одбиеме јака,батон, линија waisted фустан, направи вашата мала принцеза повеќе симпатична и зашеметување на секого. [Квалитетен Материјал] Висока класа памук мешавина материјал бебе девојки моден облека,меки и удобни,без штета за малите бебиња кожата. [Погодни Прилики] Одлични за дневна секојдневен носат,празник,роденден ноќта на Вештерките/Благодарноста/Божиќ партија облечи,бебе фотографија,никогаш не излезе на стил,исто така совршени како подароци. [Пакет Содржина] 1t 2t 3t 4t 5t години децата бебе девојки 1pc маица, фустан. [Топло Совети] Ова лето облечи облека е во Азија големина,ве молиме внимателно да ги проверите на нашата големина на топ листите пред да купите.Деца Бебе Девојка Маица, Фустан Деца Срцето Детелина одбиеме Јака Копчето Линија во Едно Парче Фустани, Облека, Облека Големина Табела : Големина(инчен) 90 Должина : 19.69 Биста : 23.62 Возраст : 1-2 Години 100 Должина : 20.87 Биста : 24.80 Возраст : од 2-3 Години, 110 Должина : 22.05 Биста : 25.98 Возраст : 3-4 Години, 120 Должина : 23.23 Биста : 27.17 Возраст : 4-5 Години 130 Должина : 24.41 Биста : 28.35 Возраст : 5-6 Години Пакет се вклучени : деца девојки 1pc фустан.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди