.

.

New
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Практични Берберот Стол Салон Стол Стил Стол Тешки Салон За Убавина Берберот Вртливата Столици Хидрауличн

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Практични Берберот Стол Салон Стол Стил Стол Тешки Салон

DEN 979.20

Количина на стоки
Достапно

[Quality]-Вкупната големина : 58x61x80-90cm (должина x ширина x висина)/22.8"x24"x31.4"-35.4".Овој салон за убавина столот е направен од високо-квалитет челик и СТП кожа.Салонот за убавина стол, исполнет со високо еластична сунѓерот, може да обезбеди удобно седење искуство. [Прилагодлива висина]-Овој бербер стол користи безбедно хидраулична пумпа, која лесно може да се прилагоди на седиште висина.Вграден-во безбедноста сертификација гас род.Можете лесно може да се прилагоди на висината на стол со повлекува на педали. [Голем Капацитет]-структурата на овој фризерски стол е здрав и здрав, и максимално оптоварување, што може да носи е 180kg/396 фунти.Седиште може да се ротира за да се олесни вашата работа.Гостите од децата на високи возрасните можат да седат таму. ◆ Лесно да се исчисти, не се грижите за косата паѓа на мртов агол.комплетно водоотпорен, нема потреба да се грижите за течни spillage време фризура. ◆ 100% Обезбедување на Квалитет : ве молиме да бидат сигурни да се купи!Имаме одличен услуги на клиентите тим.Ако имате било какви прашања во врска со производот, или ако постојат било какви проблеми откако производот ќе пристигне, ве молиме испратете ни e-mail, и било какви прашања ќе се одговори во рок од 12 часа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди