.

.

New
Aveda Брилијантен Штета Контрола Унисекс Спреј, 8.5 Унца - ПАКУВАЊЕ ОД 2

Aveda Брилијантен Штета Контрола Унисекс Спреј, 8.5 Унца - ПАКУВАЊЕ ОД 2

DEN 578.40

Количина на стоки
Достапно

-Пред-стил агент за сите типови коса -Combats термички штета од топлина стил или удар сува -го Намалува кршење од чешла -се Бори против УВ зраци штета-Остава косата заштитени од груби фактори Производ Линија : Брилијантен Производ Големина : 250ml/8.5 оз.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди