.

.

New
Powerfulline Креативни Десктоп Мини Ѓубре Може Да Опфатени Кујна, Дневна Соба Биро Ѓубре Кутија Биро Оркестарот Виолетова

Powerfulline Креативни Десктоп Мини Ѓубре Може Да Опфатени Кујна, Дневна Соба Биро Ѓубре Кутија Биро Оркестарот

DEN 99.60

Количина на стоки
Достапно

Креативни мини ѓубре може да дизајн, многу лесен за употреба.Исто така може да се користи како молив складирање кутија.Одлично за биро табела декорација.Јачина на звук : 1.5 Л Големина (D x H) : 13.5 cm x 20cm/5.31" x 7.87" (Прибл.).Спецификации : Креативни мини ѓубре може да дизајн, многу лесен за употреба.Исто така може да се користи како молив складирање кутија.Одлично за биро табела декорација.Тип : корпата за Ѓубре Количина : 1 Компјутер Материјал : Пластични Волумен : 1.5 L Функција : Еко-Пријателски, Мини, Креативни, Биро Оркестарот Големина (D x H) : 13.5 cm x 20cm/5.31" x 7.87" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x корпата за Ѓубре.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди