.

.

New
КРАЛОТ-П ДОКАЗ Mens Кајак Surf Drysuit Удобност Кану Издржливост Водоотпорен SuitProtects Против Ingress на Вода Кал Совршен Сув Костим за Одговара АТВ & UTV Велосипедисти

КРАЛОТ-П ДОКАЗ Mens Кајак Surf Drysuit Удобност Кану Издржливост Водоотпорен SuitProtects Против Ingress на

DEN 2028.00

Количина на стоки
Достапно

Латекс. 3-слој ткаенина со целосна снимени шевовите технологија,дише,водоотпорен и издржливи.Латекс заптивка вратот печат и зглобовите печат спречи вода од добивање во преку вратот и заптивка.Кралот-П ДОКАЗ сува одговараат карактеристики се латекс вратот и зглобовите печат,водоотпорен zip,голем водоотпорен градите џеб,neoprene waistbrand,а пишам zip,две мрежа бедрото џебови и neoprene чорапи.Идеален за whitewater море kayaking туринг кајак на риболов, Едрење или воопшто ладно време paddling.ЗА ГАРАНЦИЈА : Предмети може да се врати и да ни во рок од 60 дена од купувањето во чиста, неоштетени, неискористени и resaleable состојба (вклучувајќи оригинално пакување).Нашата фабрика исто така обезбедува кориснички сув костим.XIAMEN КРАЛОТ-П ВОДООТПОРЕН СПОРТ CO.,LTD, основана Во 2004 година. Нашата фабрика се наоѓа во XIAMEN ГРАД.Специјализира во водоотпорен сува боја,Материјал е EN-71 тестиран и е погоден за употреба во Европа, Азија и во сите земји.КРАЛОТ-П ВОДООТПОРЕН СПОРТ користи најдобра водоотпорен запечатување систем со грбот на позиционирање, како user-friendly се претвори функција за заклучување за да го запечати DRYSUIT, целосно сме посветени на висок квалитет на производот, професионална услуга и вкупното задоволство на клиентите.Ви благодариме за вашата посета на нашиот веб-сајт, Ние очекуваме да соработуваме со вас.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди