.

.

New
Apericots Тоа е Девојка Срцето Родова Открие Кратко Sleeve Девојки Бебе Bodysuit

Apericots Тоа е Девојка Срцето Родова Открие Кратко Sleeve Девојки Бебе Bodysuit

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

100% Памук. 100% Памук.Еко-Пријателски Вода Базирани Мастило.Рака-печатени во Јута, САД.Оригиналниот Apericots Дизајн.Повеќето Apericots производи се сега tagless!.Во текот на годините, ние видовме толку многу од нашата дизајни користи за да се објави на бременоста и раѓање, и ние конечно доби попаметни и да се направи полесно за вас!Оваа "Тоа е Девојка" дизајн со кул текстура срце е совршен за родова открие или да објавиме дека таа е тука, па купи си!Ние, исто така, го имаат истиот дизајн со мустаќи велејќи : "Тоа е момче." Во потрага по бебето туш подарок?Еден од еден вид облека за вашето бебе или дете?Нешто оригинално и фанки за себе или вашиот дом?Apericots буквално ви се покриени!Имаме бебе bodysuits, деца tees, возрасни маици, перница, се покрива, и totes за целото семејство.Дали сакате нешто смешно, artsy, глупо, хип, или нешто друго, Apericots ќе рака-print тоа за вас и вие ќе бидете во можност да се чувствува и да се види квалитетот!Apericots bodysuits нагласува : 100% мека, со висок квалитет прстен-откачи памук Flatlock чини Двојно-игла ребрести обврзувачки за вратот, рамената, ракави и ногата отворање Засилен три предвремени затворање Дизајниран и рака-печатени во Јута, САД Печатени со еко-пријателски водата базирани на бои, наместо на штетни растворувач-базирани мастила имаме следниве големини на располагање : НОВОРОДЕНЧЕ : (Мерења : 11 1/2" Тело Должина, 7 1/4" Тело Ширина, 2 1/2" Ракав Должина) 6 МЕСЕЦИ : (Мерења : 12 1/2" Тело Должина, 8 3/4" Тело Ширина, 2 3/4" Ракав Должина) 12 МЕСЕЦИ : (Мерења : 13 1/2" Тело Должина, 9 3/4" Тело Ширина, 3" Ракав Должина) 18 МЕСЕЦИ : (Мерења : 14 1/2" Тело Должина, 10 3/4" Тело Ширина, 3 1/4" Ракав Должина) Рака-печатени облека и додатоци како оригинал како што се..само од Apericots!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди