.

.

New
CONFAST 1/4 x 1-1/4 Сини Рамен Филипс Конкретни Завртка Сидро со Малку Вежба за Anchoring да се Ѕидани, Блок или Тули (100 Кутија)

CONFAST 1/4 x 1-1/4 Сини Рамен Филипс Конкретни Завртка Сидро со Малку Вежба за Anchoring да се Ѕидани, Блок

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

МАЛКУ се ВКЛУЧЕНИ ВО СЕКОЈА КУТИЈА-Правилно малку е еднаква на подобрување на одржување вредности и намалени трошоци.МАЛКУ се ВКЛУЧЕНИ ВО СЕКОЈА КУТИЈА-Правилно малку е еднаква на подобрување на одржување вредности и намалени трошоци.СТАНОТ ФИЛИПС ГЛАВАМоже да биде управуван со Филипс Завртка Возачот.САМО-ПРИСЛУШУВАЊЕ-Чешми теми директно во ѕидот и не бара други сидро.ДИЈАМАНТ POINT-за Полесно да се вози на завртка за да заштедите време.Големина : 1/4" x 1-1/4".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди