.

.

New
Relaxdays Хранење Станица, 2 Нерѓосувачки Челик Чинии, Големи Кучиња, Вода & Храна, Воскресна, Бамбус, HWD 31x45x20.5 cm, Природни, Пакување од 1

Relaxdays Хранење Станица, 2 Нерѓосувачки Челик Чинии, Големи Кучиња, Вода & Храна, Воскресна, Бамбус, HWD 31x45x20.5

DEN 1025.52

Количина на стоки
Достапно

За миленичиња : Двоен сад се залагаме за различни раси - За симултан хранење на 2 миленици.Основите : Бамбус сад стојат и нерѓосувачки челик чинии - Hx Wx D стан. 31x45x20.5 cm.Практична настава : На хранење станица е погодна за вода, сува и конзервирана храна - машина за миење Садови-безбедно.Издржливи : стенд има 4 не се лизга нозете за да се спречи чаши од добивање тропнал завршена.Паметни : Покрена двојно сад застане за да се заштити necks на вашите миленици - 700 ml Капацитет.Со овој здрав милениче сад бар, веќе не мора да се грижите за исфрлен над садот и храна sprawled сите низ вашиот подови.Благодарение на 4 не се лизга нозе, на штандот има цврста основа, па вашиот кожен пријатели да одат за нивниот бизнис, од срце.Можете да го наполни садот со сува или конзервирана храна, исто како и со вода.Потоа, лесно ќе можете да ги превземете од не ' рѓосувачки челик чаши и удобно да се исчисти ги во машина за миење садови.Хранење Деталите за некоја Станица - H x W x D : стан. 31 x 45 x 20.5 см - Сад H x D : стан. 6 x 16.5 см - Капацитет на сад : стан. 700 ml - Тежина : стан. 3.8 kg - Материјал : СТП-обложена бамбус, од не 'рѓосувачки челик Боја : Природна, silver Bowl Сет за Големи Кучиња - Особено погоден за големи раси - не' Рѓосувачки челик чинии - машина за миење Садови безбедно - За вода, сува и конзервирана храна, третира - 4 Не се лизга на нозе фирма рамниште - Чистење на собата редовно - особено ако користите мокра храна под топли температури - ве Молиме да се придржуваат до информациите од храната етикети, а не големината на bowls Included во Испорака - 1 x Хранење Станица - 2 x Нерѓосувачки Челик Сад - Декоративни елементи прикажани во производот фотографии не се вклучени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди