.

.

New
Nobranded Расклопна Перење Кошница Количка За Перење Попречи - Цветни Голема Бања Облека Торба Водоотпорен Перење Бин

Nobranded Расклопна Перење Кошница Количка За Перење Попречи - Цветни Голема Бања Облека Торба Водоотпорен Перење

DEN 2275.20

Количина на стоки
Достапно

【Голем Капацитет】големината на овој висок перење кошница е 12.6 x 11 x 22.7 инчи, кој може да се вчита многу повеќе отколку што можете да замислите. 【Здрав Оксфорд Ткаенина】Оваа количка за перење попречи е направен од премиум оксфорд ткаенина, што е доволно здрав за да го издржи и до сите на свој, со ништо во тоа.Внатрешноста е обложена со ЈП за водоотпорен. 【Удобен Справи со】На поместена алуминиум справи направи за лесно и удобно носење на два летови на чекори помеѓу спални соби и миење. 【Мулти-Функционални】Затоа што на убав изглед и здрав квалитет, ова dorm launry tote може да се користи како декоративни складирање торба, играчка складирање кошница, крпа за складирање за отпадоци, итн. 【Примите Претходно】испорака обично чини 20-35days.Ако сакате да ја прими порано, можете да изберете експедитивни услуги кои само трошоците 6-12 дена.Квалитетот на Материјалот и Професионална Изработка за Да се избегне било кој квалитет на прашањето како солзи надвор, се справи со скршени, дното splitted, избравме дебели оксфорд ткаенина како главна ,материјал и се користат многу фирма за шиење да се isure оваа бања перење попречи е цврсти и издржливи доволно да се одржи голем товар за перење.Застане На Свои за Разлика од оние евтини складирање торба, нашиот здрав перење попречи да остане во исправена позиција и одржува својата форма многу добро, дури и тоа е празен.Ако сте во потрага за расклопна кошница што е доволно здрав, ова е совршен.За Мирис Кога од Пакет Ако мирисот некои пластични smelt кога ќе ја искористам оваа кошница надвор од пакетот, ова е многу нормално и ќе биде исчезнуваат кога ќе се стави во воздух за неколку часа.Ако имате било какви прашања во врска со овој перење кошница, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди