.

.

New
YINZHI Мобилен Телефон Додатоци Компатибилен за Галакси S10 Плус Cowhide Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Lanyard(Црна) се ?

YINZHI Мобилен Телефон Додатоци Компатибилен за Галакси S10 Плус Cowhide Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај

DEN 400.80

Количина на стоки
Достапно

Заштита на телефонот рамка од секојдневно носат и солза.Заштита на вашиот телефон од гребење и лесно отстранување на случај од вашиот телефон.Лесно да се инсталира, точни простор, полнење, без отстранување.На заштитни случај може да се вклопи во вашиот уред добро.Многу професионални телефон случај производителот е вашиот најдобар избор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди