.

.

New
Zonon 1000 Парчиња Клиент Благодарност Налепници Мал Бизнис Налепница се Тркалаат Круг самолепливи Налепници Етикети за Пакување на Поштенски Пликови Разгледници, Од

Zonon 1000 Парчиња Клиент Благодарност Налепници Мал Бизнис Налепница се Тркалаат Круг самолепливи Налепници

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Квалитет на материјалот : овие самолепливи подарок налепници се направени на квалитетна хартија и функција силна лепливоста, тие се лесно да лупам off (исклучено) и паста за мазна и чиста површина; Тие може да се придржуваат цврсто на површината и се лесно да се отстрани без да остават остатоци.Додадете личен стил : овие забава бизнис подарок налепници може да ви помогнат да идентификувате вашите клиенти во стил, овозможувајќи ви да додадете личен допир на вашите нарачки и комуникации лесно и брзо; Повеќето клиенти ќе се чувствувате топло и задоволен по добивањето на нив.Изгради односи со клиенти : може да се држи на клиентите благодарност налепница на етикетата на пакувањето, плик, разгледница, кутија, писмото или да ја користите како плик печат на вашиот директна пошта; Овој бизнис налепница се тркалаат ви помогне да се воспостави близок однос со вашите клиенти и да им даде убаво чувство на искуство.Доволно количество и соодветна големина : ќе добиете 1000 парчиња круг подарок налепници во вкупно, секој налепница мерки околу 1,5 инчи во дијаметар; количината е доволна за да ги задоволат вашите различни потреби, и големината е погоден за лепење на многу површини.Живописни дизајн : овие мали бизнис етикетите се во боја слатка, и се печатат со убава фонтови и срцето облик модели, едноставен и светли бои за да ги направи да изгледаат повеќе убави и привлечни.Лесен за користење : Овие подарок налепници се само-лепило, лесен за употреба и отстранување, нема други лепак или лента е потребно, само тргни ги исклучи од страна и ставете ги на вашиот саканото место.Тие може да се вметнат на многу мазни и чисти површини, како што се пакет, плик, кутија, разгледница, писмото итн.Атрактивен и практичен : Овие подарок налепници се печатени со убава фонтови и едноставни модели, обезбедување на лесен и брз начин за да додадете личен допир на вашите нарачки и комуникации и давајќи им на вашите клиенти убав шопинг искуство.Спецификации : Дијаметар : прибл. 1.5 инчен Боја : како на сликата прикажани Материјал : хартија за Пакетот вклучува : 1000 x Бизнис подарок налепници Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди