.

.

New
Trop Свети Crossbody iPhone 13 Мини - Мобилен Телефон Покрие со Lanyard Транспарентен Силикони Јака Рака - Бургундија Multicolor

Trop Свети Crossbody iPhone 13 Мини - Мобилен Телефон Покрие со Lanyard Транспарентен Силикони Јака Рака - Бургундија

DEN 558.24

Количина на стоки
Достапно

Производителот гаранција може да не се применува.Оваа Trop Свети бренд случај е конечното решение за да се оптимизира употребата но исто така и да се осигура безбедноста на вашиот i Phone.Случајот со Модерен Дизајн, направен од Силикон.Само за i Phone 13 Мини.Тенок и луксузен изглед за вашиот i Phone.Прилагодлива должина на кабелот. 4 засилен агли за оптимална заштита во случај на пад или удар.Идеален подарок!.Тенок и луксузен изглед за вашиот i Phone.Прилагодлива должина на кабелот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди