.

.

New
Семејството Појавување на Мајка Бебе Девојки Бела Tshirt Врвот и Розова Туту Здолниште Облека Поставува

Семејството Појавување на Мајка Бебе Девојки Бела Tshirt Врвот и Розова Туту Здолниште Облека Поставува

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер & Spandex.Рака Мие Само.Материјал : Појавување на мајка и ќерка тимови за возрасни и бебето девојки, мама и бебе за појавување на облека, изработена од памук и полиестер.Супер симпатична мама и мене појавување на туту фустан во собата, совршено семејство појавување на облека.Карактеристики : мама и мене појавување на облека, мама и мене појавување на фустани, мама и мене облека, за појавување на семејството облека со чипка ракав tshirt врвот и чипка туту здолниште поставува две парче : женска бела чипка tee кошули, блузи и розова туту здолништа облека постави две парче , симпатична семејство појавување на тимови за photoshoot.Мама големина : S/M/L/XL Бебе големина : 0-6 M, 6-12М, 12-18 МИЛИОНИ, 18-24 M, 2-3 Years.Семејството појавување на маици + туту здолништа за жените, семејството облека, за појавување на поставува.Тренди мајка и ќерка фустани соодветен сет, класичен мајка и ќерка појавување на облека,.Појавување на мама ќерка облека за бебе 1 роденденски подарок.Најдобар ден на мајката подарок, бебе девојки бебе туш подароци, божиќ подарок за жена и ќерка , мама и мене фустани соодветен сет, мама и мене облека,мама и мене фустани, мама и мене тимови за фото снимањето, појавување на облека мама и ќерка.ANSWER : ___________________________ NOTE : МАМО ГОЛЕМИНИ РАБОТИ МАЛИ,PLS ЦЕЛ ЕДЕН ИЛИ ДВА ГОЛЕМИНА UP!!!Пакетот вклучува; 1* 2 парчиња мајка и ќерка појавување на облека.Семејството Појавување на Мајка Бебе Девојки Бела Tshirt Врвот и Розова Туту Здолниште Облека Поставува Појавување на семејството облека сет за мајката : ГолеминаБиста-Должина на Врв-Должина на Здолниште-Половината S-30.7"-22.4" -21.7"-22.8" М32.3"-23.2"-22.1"-24.4" L-33.9"-24"-22.5"-26" XL-35.4"-24.8"-22.9"-27.6" Појавување на семејството облека сет за ќерка : ГолеминаБиста*2-Должина На Врв-Должина На Здолниште-Предлагам Возраст 70-8.3"-11.8"-7.5"-0-6 M 80-8.7"-12.6"-8.3"-6-12 M 90-9.1"-13.4"-9.1"-12-18 МИЛИОНИ 1009.7"-14.2"-9.9"-18-24 M 110-10.3"-15"-10.7"-2-3 Y.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди