.

.

New
Облека Рек Големина Dividers со Празно Етикета, Светло Сива Лента Chevron, Бебе Круг Закачалка, Продавница Плакарот

Облека Рек Големина Dividers со Празно Етикета, Светло Сива Лента Chevron, Бебе Круг Закачалка, Продавница Плакарот

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

■ ЗАЧУВАЈ ВАШЕТО ВРЕМЕ.Прави организирање на вашиот плакар, закачалка и облека лесно и уникатен.Празно етикета ви овозможува да се запишам она што го сакате.Напредок НЕ е вклучена.Можете да користите било боја маркер и пенкало сакате. ■ ДОДАВАЊЕ ВРЕДНОСТ НА ПРОСТОРОТ : Ова Светло сива chevron дизајн оди добро со било мебел и ѕидот боја.Не користите нормално бела рамнина dividers ако вредноста на вашиот простор. ■ ГОЛЕМА ПРОДАВНИЦИ ЗА ОБЛЕКА : Нашата закачалка рек dividers се одлични за чување, како и вашиот приватен плакарот.Тоа ќе ви овозможи да се прикаже и ги сортирате вашите clothings преку информации како што се големина, боја, категорија, држи, продава порака, итн. ■ ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Сет од 6 Двојно-страна целосно собрани, Издржлива пластика со мат обложени заврши.Димензии : 3.5" висина & ширина, со 1 3/8" дијаметар на отворот во центар.Се вклопува 1.25" прачка или помали.проверете ги вашите решетката и закачалка. ■ ГОЛЕМА БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК : Неутрален Греј е совршен за двете девојчиња и момчиња.Не заборавајте да го стави во бебе регистар.дд.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди