.

.

New
Dorman 917-618 Брзината на Возилото Сензор за Изберете Модели

Dorman 917-618 Брзината на Возилото Сензор за Изберете Модели

DEN 501.84

Количина на стоки
Достапно

Директна замена - ова возило брзина сензор е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот сензор на одредени возила.Идеално решение - овој сензор е сигурен замена за оригинална дел кој не успеа поради замор или електрични дефект.Трајни изградба - овој сензор се направени од квалитетни компоненти за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Ова возило брзина сензор е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот сензор на одредени возила, и е конструиран за издржливост и сигурен перформанси.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди