.

.

New
Stabila 196 Ниво Поставени Комплет - 78/58/32/24/16 w/ 10 Торпедо & Случај

Stabila 196 Ниво Поставени Комплет - 78/58/32/24/16 w/ 10 Торпедо & Случај

DEN 453.60

Количина на стоки
Достапно

Кристално јасна ампули читлив во било која насока со никаква промена во точноста толеранција.Отстранлив гума крајот капи за scribing во аглите и за читање на тесни насловот и sill отвори.Гума крајот капи зафат ѕидови и не остави траги.Ампули се гарантира за живот.Stabila 196 Ниво Поставени Комплет - 78"/58"/32"/24"/16" w/ 10" Торпедо & Случај.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди