.

.

New
K-Y Течни Лични воден Лубрикант, 2.5 oz

K-Y Течни Лични воден Лубрикант, 2.5 oz

DEN 467.04

Количина на стоки
Достапно

Од К-Y, #1 Докторот Препорачува Лични Лубрикант Бренд во U. S. го Подобрува сексуалната интимност и помага да се ублажи непријатност на сувост на вагината за жените за време на секс.Нежен, природен чувство и воден лубрикант.Компатибилен со латекс кондоми само.Ве молиме да ги прочитате сите етикета информации за достава.Чиста и нежни состојки.K-Y Бренд Течни Лични лубрикант е дизајниран да се чувствуваат повеќе од природни и други лични лубриканти.Таа содржи само чисти и нежни состојки донесување на удобност и задоволство на вашите најинтимни моменти.K-Y Бренд е број 1 докторот препорачува бренд имате доверба да го користите во вашиот интимните места.Направен во Канада.K-Y Течни Лични Лубрикант е дизајниран да се чувствуваат физички и подобрат вашата сексуална интимност.Лични сувост е нормален дел од секоја жена е живот, без разлика на нејзината возраст.Жените може дури и да се доживее лично сувост по бременоста поради хормонални промени.Нека K-Y се врати на удобност и подобрување на вас на природната влажност.Интимни сувост на симптомите вклучуваат чешање, горење, иритација, болка или болка за време на сексуален однос.Без разлика дали тоа е само мала непријатност или повеќе болни иритација, лични сувост може да имаат влијание на вашиот живот, вклучувајќи ги и вашата способност да уживате во интимност.Ако симптомите продолжат, или ако се соочуваат со тешка сувост, контактирајте со вашиот лекар.Различни формули ќе се грижат за лични преференции.Течност : нашата најсветлите формула е мазна течност која помага вие и вашиот партнер се чувствуваат сè заедно.Желе : дебел, не-мрсна гел формула која останува таму каде што сакате тоа да се и брзо се подготвува за интимност.K-Y Мазива сме #1 Докторот препорачува бренд† дизајниран да се дополни на телото природно подмачкување.Нашите K-Y производи може да им помогне да ви даде доверба да уживате во пријатни и задоволување на интимноста со вашиот партнер.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди