.

.

New
ПРЕДИЗВИКУВАЧ 10ft Долго Коњ Капи Чешлање Нога Поставување на 4 Поло Заврши Мека Руно 95EE

ПРЕДИЗВИКУВАЧ 10ft Долго Коњ Капи Чешлање Нога Поставување на 4 Поло Заврши Мека Руно 95EE

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

10 "x 5".Виножито.Сет на (4) Предизвикувач Поло Обвива изградена од врвен квалитет бранеа куп руно, тие обезбедуваат еластична нога поддршка потребни за време на напорни вежби.Одличен избор за јава, lunging, обука, одѕивот на гласачите, превозот, или, едноставно, како што додаде заштита.Обвива се машина перат и фен безбедно што ги прави совршен за зафатен коњ лице.Мерки околу 10' долг од 5" широк Достапни во различни бои!.Сет на (4) Предизвикувач Поло Обвива изградена од врвен квалитет бранеа куп руно, тие обезбедуваат еластична нога поддршка потребни за време на напорни вежби.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди