.

.

New
Кревети за домашни Миленичиња Кинолошки Отстранлив Куче Мат Четири Сезони Куче Теди Мали и Средни Куче Миленичиња Куче Куче Троседот Заштита На ' Рбет се Кандидира

Кревети за домашни Миленичиња Кинолошки Отстранлив Куче Мат Четири Сезони Куче Теди Мали и Средни Куче Миленичиња

DEN 5089.68

Количина на стоки
Достапно

Големина : S 50 X40 X17 CM , М 60 X50 X19 CM, L 75 X62 X21 CM, XL98 X76 X21 CM , XXL 120 X90 X26 CM Боја : A , Б. Изми платно, дебел памук, удобно, удобен за носене, залак-отпорни, издржливи.Парична казна рутирање, не е лесно да се отвори линија, мазна патент.Гнездото е целосно пренослив и перат, лесен за чистење, спречување на бактериски раст.Ако имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.Бренд : Работи-anmy Size : S 50 X40 X17 CM , М 60 X50 X19 CM, L 75 X62 X21 CM, XL98 X76 X21 CM , XXL 120 X90 X26 CM Боја : А , BWashed платно, дебел памук, удобно, удобен за носене, залак-отпорни, durable Fine рутирање, не е лесно да се отвори линија, мазна zipper The гнездо е целосно пренослив и перат, лесен за чистење, спречување на бактериски growth If имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт us Product име : Куче bed Material : Изми canvas Size : S 50 X40 X17 CM , М 60 X50 X19 CM, L 75 X62 X21 CM, XL98 X76 X21 CM , XXL 120 X90 X26 CM Боја : А , БГолемина опис : прирачник за мерења на локации, може да се 1-2cm грешка во зависност од фактичката големинаФото опис : ве Молиме имајте во предвид дека овој производ е фотографирана во реалниот живот се должи на светлината, агол, екранот, и др.и можеби има некои боја разлики.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди