.

.

New
S-noilite Клип во Косата Екстензии Човечка Коса Balayage Клип во Вистински Човечка Коса Стандард Weft Полна Глава 8 Парчиња 18 Клипови/Set 22-110g Пепел Русокоса/Кајгана Русокоса (#1

S-noilite Клип во Косата Екстензии Човечка Коса Balayage Клип во Вистински Човечка Коса Стандард Weft Полна

DEN 2181.60

Количина на стоки
Достапно

Врвен квалитет, добро стокмено стандард weft, метежот слободни, жив, свилен мека, уредни со природен косата сјајна. 2*4"(10cm) широк wefts со 2 клипови по weft.Вашето задоволство е наша највисока чест и напор.Продолжување Тежина : 65-120 грам.Носат сите коса парчиња и го стави на вашата коса надолу и чешел уредно.Подобрување на самопочит и самодоверба!. 2*2"(5cm) широк wefts со 1 клипови по weft. 【Коса екстензија детали】 : Пакет содржи : 8 парчиња со 18 клипови во прилог.Remy човечка коса е внимателно собрани од страна на донаторите, како да се задржи на влакната кутикулите правилно во иста насока.Косата Тип : Премиум Remy човечка коса,100% мека, прав и мазна.Дали сакате да го додадете должината или волуменот на вашата коса,или во потрага по брза поправка на лоша коса-сечење, нашата целосна главата продолжување човечка коса поставени се одговор.Сум бил прави тоа за повеќе од една деценија.Heathy со природен сјај на косата, и може да се поврзе со вашата коса природно и не може да се најде лесно.Температурата е подобро подолу 180℃ за кратко време.Нашата човечка коса може да биде завиткан, исправи, обоена, истакна, се мијат, итн. 【Предност】 : Лесно и најбрз начин да се прошири со било која боја и должина, без долго долго чекање за природниот раст на косата.Ќе извршување за да се посигурни и убави, и се посветуваме да обезбеди квалитет и веродостојност. 【Слатка совети】 : Еден пакет е доволно за да се полни главата, 2 пакети се препорачува за повеќе дебели ако ви се допаѓа.како се вашите вистински коса(ве Молиме исправете или навивам косата екстензии со температура под 180 степен во кратко време).На Клипови што се користат се од највисок квалитет со силиконска обвивка, па тие не ќе се лизга,или оштетување на вашата коса и екстремно безбеден.Коса стилист / промена поставен фризура / додадете должината & волумен , би сакале тоа правење на промени за вас. ❤【Погоден за секоја пригода】 : Совршен за запознавање, секојдневна употреба, партија, концерт, свадба, спорт, одмор.Вкупно 18 клипови.

Карактеристики на понудата

Hair Length:
8 -24 Inch Extension Weight
Неодамнешно

Слични понуди