.

.

New
Јосиф Јосиф Продолжи Да Се Прошири Јадење Рек - Сива Сини 85115

Јосиф Јосиф Продолжи Да Се Прошири Јадење Рек - Сива Сини 85115

DEN 1623.12

Количина на стоки
Достапно

Се протега на скоро два пати неговата големина за да се одржи повеќе предмети, кога е потребно.Интегрирани приклучок може да се постави да стапица вода за одвод подоцна.Воскресна ребра спречување водата се заробени под чаши и чинии и степенеста база канали вода кон одвод spout.Не нула одвод prongs која може да биде лесно да се отстрани за чистење.Вклучува moveable прибор за јадење drainer.Се прошири ви овозможува брзо и лесно да се прошири на вашиот одвод простор.Кога е потребно тоа може да биде продолжена до скоро два пати големината за да се приспособат на перење до откако или еден или семејство-големина на оброците.Интегриран spout помага да се исцеди далеку од вишокот вода, но тоа може да се ротира далеку и затворени апсењето на вода во внатрешноста за одвод подоцна.Ова значи дека се прошири исто така, може да се користи за креирање на дополнителни одвод простор насекаде.Со позлатен челик prongs и не-нула совети кои го прават тоа погоден за сите видови на стакло и садови, овој сестран drainer може да се продолжи за да креирате дополнителни одвод простор кој е идеален за чаши и чинии.На moveable прибор за јадење drainer овозможува флексибилна употреба и не се лизга нозете за да се осигура дека секаде каде што се користи, единица ќе биде безбедна и стабилна.Челик решетката може да се отстрани за лесно чистење.Нега и употреба : се Мијат и сушат со рака.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди