.

.

New
QQCCK Електрични Род Мали Виткање Стап Керамички Внатрешна Тока Артефакт Круша Цвет Перм Воздух Удира Железо Перм Енергија Род Не (Боја : Сина)

QQCCK Електрични Род Мали Виткање Стап Керамички Внатрешна Тока Артефакт Круша Цвет Перм Воздух Удира Железо

DEN 5083.68

Количина на стоки
Достапно

【Интелигентна контрола на температурата】:2 брзина интелигентна контрола на температурата,Погоден за мека, средно до 180° од 160° за крупни и тешко коса, за да се исполнат вашата коса потреби. 【Делокруг на примена】: Различни типови коса, права коса, удира,. 【Континуирано ефект】: се Задржи вашата коса стил на целиот ден, долг, од утро до вечер. 【Брзо греење】:Dual-core греење лист, брзо греење со голема брзина, добар температура ефект. 【Лесно да се носат】:Мали димензии, бизнис патување, патува, да се стави во рачна ташна не заземаат простор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди