.

.

New
Автомобил Магнет Мобилен Телефон Носителот, MoreChioce 360 степени 15W Автомобил Безжичен Полнач Брз Полнач со Фан Компатибилен со iPhone 11 / Pro/Max/Xr/X / 8 Галакси S9 / S8 Плус / S7 Раб?

Автомобил Магнет Мобилен Телефон Носителот, MoreChioce 360 степени 15W Автомобил Безжичен Полнач Брз Полнач

DEN 252.24

Количина на стоки
Достапно

Разноврсна се прикаже : Умно го заклучите вашиот телефон со инсталирање на било табла / шофершајбната или воздухот се пропустливи. 360 ° прилагодливи дизајн и стигнале телескопски пол ќе ви помогне да се најде најсоодветен возење агол и се овозможи одблизу на уредот.Стабилност и Ризикот од Паѓање : безжичниот автомобил полнач со меки силиконски на стега рацете и на дното може да го заштитите вашиот телефон од паѓање додека се вози на трнлив патишта.Чи брз полнач со 15 W / 10 W / 7.5 W / 5 W излез : напојување поврзување на радио држач за мобилен телефон носител е USB тип В, на полнење брзина на што е двапати високо како што на стандарден полнач.Таа поддржува 15 W брза безжична полнење Компатибилен со LG V30 / V30 S / V35 / G8 / G8 S / Г-7 / Г-7. 10 W брзо полнење е поддржан Компатибилен со Галакси S10 + / S10 / S9 / S9 Плус / Note8 / S8 / S8 Плус / S7 / S7 Edge / S6 Работ Плус. 5 W за други Чи-от за паметни телефони.Карактеристики : Разноврсна се прикаже : Умно го заклучите вашиот телефон со инсталирање на било цртичка / шофершајбната или воздухот се пропустливи. 360 ° прилагодливи дизајн и стигнале телескопски стап ви помогне да се најде најсоодветен возење агол и се овозможи одблизу на уредот.Чи брз полнач со 15 W / 10 W / 7.5 W / 5 W излез : напојување поврзување на радио држачот за возило сопственици е USB тип В, на полнење брзина на што е двапати високо како што на стандарден полнач.Таа поддржува 15 W брза безжична полнење Компатибилен со LG V30 / V30 S / V35 / G8 / G8 S / Г-7 / Г-7. 10 W брзо полнење е поддржан Компатибилен со Галакси S10 + / S10 / S9 / S9 Плус / Note8 / S8 / S8 Плус / S7 / S7 Edge / S6 Работ Плус. 5 W за други Чи-от за паметни телефони.Smart температурата поставување : Кога жица серпентина температура ќе достигне 35-40 ° C, а фан работи автоматски да се излади на полначот на телефонот.Полнење со повеќе за заштита на функции : висок квалитет и е сертифицирана со Чи, CE, FCC, ROHS.Интегрирани IC нуди заштита од висока температура, overcharge, прекуструјна, overvoltage, краток спој и FOD (Странски Објект Откривање) функции.Спецификација : Материјал : ABS + КОМПЈУТЕР.Боја : црна / сива.Објектот големина : 126x72.5x74mm.Текст : DC5 V / 2 A, 9 V / 1.67 A, 12 V1.5 A-3А.Моќност : 15 W / 10 W / 7.5 W / 5 W. време на Полнење : 2.5-3 часа.Полнење на далечина : ≤10мм.Работна фреквенција : 127.7 k Hz.Пакетот вклучува : 1 x 1 x автомобил полнач за телефон 1 x USB кабел тип C. 1 x вшмукување чаша 1 x вентилација стојат 1 x прирачник за корисникот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди