.

.

New
Denifery 925 Sterling Silver Долго Tassel Обетки Бисери Обетки Dangle Обетки Бохемски Изјава Обетки за Жени, Девојки Свадба Секојдневно Партија

Denifery 925 Sterling Silver Долго Tassel Обетки Бисери Обетки Dangle Обетки Бохемски Изјава Обетки за Жени,

DEN 183.84

Количина на стоки
Достапно

♥Боја : Злато. ♥Материјал : висок квалитет на алуминиум и бисери. ♥Мерења : големината на earring е за 4cmx1.8cm. ♥Бохемија Дизајни,Посебно Earring одговара за секојдневно носење и други различни прилики, како партија, вечера, патување, свадба и сл.Идеален подарок за вашата сопруга, мајка, пријатели, ќерка на Родендени, Годишнини, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, и така натаму.Популарната earring во девојки и жени, изненадување подарок за нив да ги потсети оние посебни една колку ти е гајле. ♥Нашите производи се со висок квалитет и ниска цена, што мислите дека ќе сакаат овие бохемски обетки.Ако имате било qustions,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го добиете назад во рок од 24 часа и се обидуваме се потрудиме да се направат нештата десно.Ви благодариме за вашиот поддржува. ♥♥ЗА ОВАА ТОЧКА♥♥ ♬Овие обетки се многу модерен и популарни, и тие се направени од високо квалитетни материјали,па квалитетот isguaranteed.Ако ви се допаѓа, само да ги купите тоа!♬ ♥♥ИЗВЕСТУВАЊЕ ♥♥ ♬ве Молиме овозможи мала големина разликата се должи на рачно мерење,бидејќи фото екранот причини, сликата не може да гарантира бојата на страницата се прикаже и на вистински бои на производи е целосно конзистентна, ќе се обидам да објаснам тоа.♬ ♥♥ВРАТИ P0 LICY♥♥ ♬1. Производите со квалитетот на прашања поврзани може да се врати за враќање на парите или замена од страна на ни се јавите во рок од 3 дена од добивањето на вашите предмети. ♬ ♬2. Секој производ што се користи не се квалификува за враќање или размена. ♬ ♬3. Сите вратени предмети мора да биде во бренд-нова состојба, неискористени и со оригиналната етикета. ♬ ♥♥Одржување♥♥ ♬1. Ве молиме обидете се да не нека додаток со вода и алкално алкохол и други сода течности.♬ ♬2. Ве молиме да ги исклучите додатокот пред да се земе вежби.♬ ♬3. Ве молиме бидете сигурни да се земе исклучите додатокот пред да одите во кревет во текот на ноќта, ве молиме да се стави додаток во затворен пакет.♬ ♥♥КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС♥♥ ♬Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.♬ ♥♥БЛАГОДАРИМЕ♥♥ ♬НАДЕВАМ ДЕКА ВИ СЕ ДОПАЃА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА♬ ИМААТ УБАВ ДЕН!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди