.

.

New
MSI Стелт 15 МИЛИОНИ Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-11375H 4-Core, 64GB RAM меморија, 8TB PCIe SSD, 15.6 Full HD (1920x1080), RTX 3060, WiFi, Bluetooth, веб Камера, 1xHDMI, Победа 10 Про)

MSI Стелт 15 МИЛИОНИ Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-11375H 4-Core, 64GB RAM меморија, 8TB PCIe SSD, 15.6 Full

DEN 6479.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 11 Генерација Intel Core i7-11375 H 3.3 GHz Процесор (до 5 GHz, 12 MB Кеш, 4-Јадра) ; RTX 3060 6 GB GDDR6 Посветен Графика, VR Подготвени. 64 GB DDR4 SODIMM ; Wi-Fi 6 AX201 Wifi, Bluetooth 5.1, 720p HD Камера, позадинско осветлување на Тастатура. 15.6" Full HD (1920x1080) 144 Hz Освежете го Оценувате IPS Дисплеј; 150 W Напојување, 3-Cell 52 WHr Батерија; Јаглерод Сива Боја. 8 TB PCIe NVMe SSD; 2 USB 3.2 Gen1, 1 HDMI, Thunderbolt 4 (Тип-C), USB 3.1 Тип-C Gen2, Micro SD Читач, Нема Оптички Диск, приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Џек.Windows 10 Про-64., 1 Година од Производителот гаранција од Michael Electronics2 (Професионално надоградена со Michael Electronics2). 1 x USB 3.2 Gen1. Micro SD Читач на картички.Приклучок За Слушалки/Микрофон Комбо Џек. 1 x HDMI. 1 x USB 3.2 Gen1. Thunderbolt 4 (Тип-C).USB 3.1 Тип-C Gen2. На MSI Стелт 15 МИЛИОНИ Игри и Забава Лаптоп е дизајниран да биде извонредно тенок и лесен за млади играчи да го носат околу секој ден или за игра, учење или работа.Уживајте во lossless музика и да уживаат во премиум квалитет на звукот со висока резолуција Аудио.Овој моќен гејмерски лаптоп е придвижуван од 11 Генерација Intel Core i7-11375 H 3.3 GHz Процесор (до 5 GHz, 12 MB Кеш, 4-Јадра) и RTX 3060 6 GB GDDR6 Посветен на Графички картички, VR Подготвени кој обезбедува крајната лаптоп игри искуство.На MSI Стелт 15 МИЛИОНИ е изграден со современите естетски и суптилни игри дизајн.Најубавите боја, Јаглерод Сива, им овозможи на гејмерите да персоналните сопствени поставување тема.Направена во сите алуминиумска шасија за секојдневна употреба.Реј следење е светиот грал на графика игри кои sitimulating физичко однесување на светлината да се донесе во реално време, cinimatic quilty рендерирање на повеќето визуелно интензивен игра како никогаш порано.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди