.

.

New
Мат Кармини Виолина Долготрајни Течни Усна Глазура, Кадифена Течен Кармин Водоотпорен Долготрајни Трајни Голи Усна Сјај Убавина Козметика (#666)

Мат Кармини Виолина Долготрајни Течни Усна Глазура, Кадифена Течен Кармин Водоотпорен Долготрајни Трајни Голи

DEN 424.80

Количина на стоки
Достапно

❤ 1. 【Сомот Мат 】 : Светла боја и целосна мат ефект донесе утеха, emollient и свиленкаста чувство, да те направи целосна доверба. ❤ 2. 【Уникатен Дизајн】 : единствена виолина изглед дизајн го направи тоа не е само да се користи како кармин, но уметноста, исто така можете да декорирате вашиот дом со тоа како украс. ❤ 3. 【Квалитетен Материјал】 : Нашата кармин има висок интензитет на пигмент за инстант храбар мат усни.Исклучително долго носи кармин содржи навлажнувачки состојки за удобно, emollient и свиленкаста чувствуваат дека не се исуши усните надвор. ❤ 4. 【Бенефиции】 : Влага на усните, да се спречи подсечен од усните, долготрајни, водоотпорен, здрава и безбедна, боја не е лесно да избледи, лесни да се наслика и да се отстрани, магла површина, кадифе ефект. ❤ 5. 【Совршен Подароци】 : Нашата кармин има исклучителна појава и елегантен сандак, може да се користи како роденденски подарок за пријатели или семејството.Тоа е многу погодна за различни прилики, како што се датумите, забави, свадби, барови, танц партии, кампување, канцеларија, училиште или дневна шминка. 【Здраво, драги!Ви благодариме за посетата .имаат убав ден!】 Кармин Карактеристики : Brand New & Висок квалитет.Преносни големина, лесно да се носат.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Производ Вовед : Тип : Кармин Ефект : Мат Бои : #405, #603, #666 Карактеристики : Навлажнувачки/Долготрајни Одржува/ Водоотпорен Пакет се Вклучени : 1 Buc x Виолина Кармин Потсетам : 1. Усните ќе биде малку суво за во зима, Бидете сигурни дека нема да го оштети вашиот усни пред употреба.Може да се применува слој на lip balm пред да го користите овој производ подобро. 2. Тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди