.

.

New
VAGA Помине Rhinestones, 3D Ноктите Уметност Додатоци Сет за Декорација на Ноктите, Ноктите Дијаманти Rhinestones за Помине Оркестарот, Ноктите Камења и Rhinestones Нокти Камења и Диз?

VAGA Помине Rhinestones, 3D Ноктите Уметност Додатоци Сет за Декорација на Ноктите, Ноктите Дијаманти Rhinestones

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Користете пинцети или стеги да се одржи на мали rhinestones на вашиот избор каде што сакате.Ако сакате да видите повеќе VAGA производи, кликнете на нашиот бренд име под насловот на овој оглас.Жените Помине Уметност Мода се зголемува секој ден со уникатни дизајни и модели. Се применуваат соодветен износ на rhinestones лепак на вашите нокти. Чистење на вашите нокти со користење VAGA специјални помине уметност памук круга & лак смена.Нашите 3 D rhinestones за нокти се достапни во различни стилови, што додадете искра & гламур во вашите раце ќе ги направите вашите нокти повеќе блескави и привлечни.Оваа помине уметност поставите работи одлично за вашиот мобилен телефон декорација, чевли, чанти, занает проекти, свадба декорации, ноќта на Вештерките костим дизајнирање, дома décor, и листата е бескрајна.Ноктите Gemstones & Studs Украси : Ноктите украси во уникатни бои, доаѓа во прекрасни дизајни. Примена на врвот палто или гел sealer и сува тоа во една светилка.Мулти-Боја на Ноктите Кристал Rhinestones : Flatback помине дијамант кристал ви заштедува ноктите салон патување.Мали Rhinestones Помине Уметност во Собата : Можете да користите некои rhinestones помине во прав за да се направи DIY ноктите дизајни.Ноктите занитвам studs доаѓаат во различни бои и дизајни, вклучувајќи ѕвезда, цвет, лак, crytal облик, триаголник, срцето, месечината, & круг. Сув лепак со УВ / LED светилка за 2 минути.VAGA помине уметност декорација колекција ви нуди уникатни и фасцинантни дизајни.Со трендовски стил, можете да натпревар различни облека за да изгледаат повеќе домот, со нашите ексклузивни помине оркестарот резерви.Додадете Ова до Количка Сега & Set Вашата Имагинација Бесплатно да Креирате Прекрасни Помине Украси.Исклучителна Карактеристики : Помине уметност gemstones се од врвен квалитет.Забелешка : за Да се подобри ефект, ние препорачуваме користење на VAGA е нокти ленти и други украси.Исклучителна Кристал Rhinestones за Нокти : VAGA ќе ги носи најдобрите 3 D rhinestones за помине уметност.Како да го Користите Ноктите Кристал Rhinestones : 1.Совршен помине уметност декорација за полнење за двете професионалци и почетници.Ако сте еден од нив и сакаат да имаат нешто поинакво и трендовски, VAGA е секогаш таму за вас!Кога станува збор за помине уметност, VAGA не се плеткаме околу.Лесен за Употреба Кристал Облик Rhinestones : Користете помине пинцети или кристал берач молив да се применуваат.VAGA - Светот е Омилен Помине Уметност Бренд Модата и секогаш сакаат да се ажурира на најновите трендови.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди