.

.

New
Fungisolve Помине Појаснување - поплочува надвор keratin остатоци каде помине габа успева 1oz

Fungisolve Помине Појаснување - поплочува надвор keratin остатоци каде помине габа успева 1oz

DEN 552.00

Количина на стоки
Достапно

Помага да се отстранат несаканите помине на забите со отстранување на дамки на ноктите левата страна на лак и keratin преку чистење.За extemal употреба.Индикации : FUNGISOLVE Појаснување на ноктите формула, помага да се подобри ноктите apperance, промовирање на светлината и јасност и помага во одржување на здравиот изглед на ноктите.Помага да се отстранат несаканите помине на забите со отстранување на дамки на ноктите левата страна на лак и keratin преку чистење.Wamings : За extemal употреба.Ги надгледуваат децата за употребата на овој производ, не се користи за деца под 2 години возраст.Кога го користите овој производ за да се избегне контакт со очите или устата Употреба само како режисер да се Чува вон дофат на деца.Доколку бидат проголтани, да се добие медицинска помош или контактирајте со некој Отров за Контрола на Центар riqht далеку.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди