.

.

New
Ѓаволот Око 1960 Швајцарската Сцена Картичка

Ѓаволот Око 1960 Швајцарската Сцена Картичка

DEN 2040.00

Количина на стоки
Достапно

Сцена Картичка (13x17).Формулиран.Не е укината.Ве молиме имајте во предвид големини се приближуваме и изјави во инчи.Вистинската големина може да се разликуваат од една педа или повеќе.Ако сакате зададените димензии ве молиме барање пред цел.Ние сме секогаш среќни да се обезбеди детален состојба извештај, како и дополнителни слики на објектот по барање.Ако сте загрижени за состојбата ве молиме да побара детали пред да ја купите.Оригиналната Сцена Картичка од Швајцарија за Ѓаволот Око од 1960 година. Состојба : Многу Добро-парична Казна состојба. #1 Ingmar Bergman драма w/ Bibi Andersson (Забелешка : Швајцарската лоби картички функција фотографии залепени на лоби-картичка).Големина : Сцена Картичка, 13x17 инчи.Филм во режија на Ingmar Bergman и ѕвезди Jarl Kulle.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди