.

.

New
hansgrohe Talis S Модерна Безвременски Лесно се Чисти 1-се Справи со 7-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Бранеа Никел, 32040821

hansgrohe Talis S Модерна Безвременски Лесно се Чисти 1-се Справи со 7-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Бранеа

DEN 1872.00

Количина на стоки
Достапно

Одржување на Производи што функционираат совршено се од суштинско значење.ПОСИЛНИ се СПРАВИ со : На boltic рачката за заклучување овозможува повторна употреба на вашиот тапа без да се загуби по пат.Стандард 3/8-инчен цевка врска црева вклучени (во прилог).Вклучува Talis S Една Дупка Бања Тапа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди