.

.

New
YYURUYI Памук Јаже Валкана Облека Кошница Складирање Кошница Европски Стил Складирање Перење Кошница Кошница Кошница Бања Валкана Облека Кофа Облека Играчка Количка

YYURUYI Памук Јаже Валкана Облека Кошница Складирање Кошница Европски Стил Складирање Перење Кошница Кошница

DEN 1689.12

Количина на стоки
Достапно

Високо-квалитетни материјали : силна ткаенина, мала тежина, трајни и преносни; мека и отпорно на гребење.Може да се соберат доволно облека.Многу светлина, прашина-доказ и влага-доказ, брзо виткање.Декоративни складирање кошница : Природни и убави бои, може да се користи како една убава домашна декорација, ќе не направи било аглите на собата, станува хаотичен.Издржливи валкана облека, кошница, во склопот стави сите облека или предмети во еден простор, така што нема да предизвика конфузија.На прекрасен дизајн го прави перење кошница стилски и убави.Тоа може да се користи не само како перење кошница, но, исто така, како складирање кошница во спалната соба, бањата или дури и дневната соба.Еколошки материјали : Нашата складирање кошеви се изработени од еколошки, хемиско-слободни материјали.Тоа е многу погоден за ставање бебе играчки, бебе облека, перници и ќебиња.Ова е многу удобен и практичен перење кошница.Доволно голем, светлина и лесно да се носат.Ова е симпатична боја која одговара на вашата декорација, лесно да се носат кога ќе излезе за патување/shopping/picnic The голем капацитет на перење кошница може да се одржи многу работи, и може да се сместат облека, играчки, бебе производи, и домашно милениче производи.Име на производ : перење basket Material : памук rope Features : здрави и еколошки, влага-доказ, носат-отпорни, и durable Suitable за секој агол, маса, ходник, дневна соба, детската соба, бања, балкон простор во home Product карактеристики : безбедни и здрави материјали нема да предизвика штета на вашиот телото или облеката.Направени од високо-квалитетни материјали, многу издржливи, нема потреба да се грижите за tearing Reminder : Почитувани купувачи, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Производ листа : перење кошница *1 (овој производ не содржи други предмети).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди