.

.

New
S31 Робот Правосмукалка и Четка, Автоматски Нечистотија Располагање, Lidar Навигација, 3000Pa Вшмукување Роботски Правосмукалка со Мапирање, 240 минути Траење, Компатибил?

S31 Робот Правосмукалка и Четка, Автоматски Нечистотија Располагање, Lidar Навигација, 3000Pa Вшмукување Роботски

DEN 2344.80

Количина на стоки
Достапно

Празни Прашина по Сопствена : овој робот правосмукалка карактеристики полнење база со 4.3 L авто-празнење Прашина Располагање Торба built-in, прашина и домашно милениче коса до 2 месеци.Тоа им овозможува на вакуум робот за да го испразните прашина бин по сопствена на фрекфенција ќе се постави.Во реално време Мапирање : висока прецизност ласерски систем за навигација кој им овозможува на роботски вакуум за скенирање и да се избере најефикасниот пат и да се создаде точна мапа на вашиот дом изгледот во реално време.Интелигентни Чистење : Наместо произволно да се движат наоколу, овој робот правосмукалка чисти целата област во цик-цак пат по генерирани на мапата, која ќе заврши со својата чистење на задачи побрзо од другите, без недостасува било место. 3000 Pa Вшмукување : Со супер-силна вшмукување моќ и 4 моќ прилагодувања, вакуум робот лесно да се зема нечистотија, домашно милениче коса, па дури и невидливи прашина криеше длабоко во внатрешноста теписи, кои ви даваат темелно чисти и уредно дома. 240mins Траење : Supersized 5200m Ah литиум-јонска батерија овозможува до 4 часа(max) на постојано чистење, повеќе од доволно за робот за да се покрие голема куќа.Кога се работи ниско ниво на батерија, тоа автоматски recharges и продолжува каде што застанавте.Далечински Чистење : Селективен чистење распоредот и нема-оди зони лесно може да се постави преку Стан.Можете да ги споделите вашите вакуум робот остане понастрана од области во кои вие не сакате да пристапите.Може да се одлучи каде што s работи ниско ниво на батерија, тоа recharges и продолжува чистење каде што застанавте, кои ќе се ослободи од обврските.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди