.

.

New
OtterBox Defender Серија Случај за iPad Mini (5 Генерација САМО) - Мало Пакување - Црно-Бранител Серија Случај за iPad Про 10.5 & iPad Воздух (3-та Генерација) - Мало Пакување - Црна

OtterBox Defender Серија Случај за iPad Mini (5 Генерација САМО) - Мало Пакување - Црно-Бранител Серија Случај

DEN 2542.80

Количина на стоки
Достапно

Производ 1 : Компатибилен со i Pad mini (5 Генерација САМО).Производ 1 : Пад заштита, што е дизајнирани и тестирани за да се испорача крајниот i Pad одбрана - Мулти-слој за заштита од внатрешна обвивка, надворешниот slipcover, вграден екран заштитник и штитот стои.Производ 1 : Порта опфаќа блок прашина, нечистотија и остатоци од добивање во приклучоци и пристаништа.Производ 1 : Сестран уред стојат обезбедува додаде екран осетлив на допир заштита и претвора во трибина за удобно внесување и hands-free гледање - со вклучени носителот и чување на податоци за Apple Молив во shield застане.Производот 2 : Компатибилен со i Pad Про 10.5" & i Pad Воздух (3-та Генерација).Производот 2 : Тројно-слој за одбрана : внатрешна обвивка, надворешниот капак и екран осетлив на допир заштитник.Производот 2 : Екран за заштита : вграден да се задржи вашиот брилијантен екранот беспрекорна.Производот 2 : Порт опфаќа : стоп за нечистотија, прав и lint од добивање во приклучоци и пристаништа.Otter Box DEFENDER СЕРИЈА Случај за i Pad mini (5 Генерација САМО) - Мало Пакување - BLACKDefend вашиот i Pad mini против капки, нечистотија и инциденти со Бранител Серија најдобра i Pad mini (5 генерација) случај.Комбинирање тешко, внатрешни школка, мека, надворешниот slipcover и вграден екран заштитник, Бранител Серија deflects акција и несреќи кои доаѓаат на твојот начин секој ден.Плус, вклучени shield стојат поставува брз за hands-free гледање и удобно внесување.Материјали : Синтетички каучук,Polyeste Otter Box DEFENDER СЕРИЈА Случај за i Pad Про 10.5" & i Pad Воздух (3-та Генерација) - Мало Пакување - BLACKWorry Помалку Додека Сте на Работното место.Бранител Серија за IPad Про (10. 5-Инчен) е Комбинација од Три Ултра-Тешки Слоеви за да се Заштитат Вашиот Уред Од Сериозни Капки, Нечистотија, Инциденти и Испакнатините.Вграден Екран Во Филмот ќе Престане да се Прикаже Гребнатини, Плус Вклучен Shield Стојат Ви Дава Hands-Free Гледање Погодност.Бранител Серија Работи Напорно за да го Заштитите Вашиот Уред Секој Ден.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди