.

.

New
Луиџи Bormioli Mixology 7.5 оз Коктел-Чаши, 7.5 унци, Јасно

Луиџи Bormioli Mixology 7.5 оз Коктел-Чаши, 7.5 унци, Јасно

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно

Мерки 3.7"КОЛ X 5.5"H 0.36"LBs. 7.5 оз Купе коктел очила дојде во сет од 4. СИН.hyx - High-Tech разнесени lead-free кристално стакло, се скрши отпорни и машина за миење садови безбедно.Во ред, засилен и ласерски сече венчиња.Иновативни, елегантен и функционален дизајн.Влечат произлегува не се имате било мувла шевовите и се многу флексибилни.Произведено во Италија.Вклучени компоненти : 4 Коктел-Чаши.најчиста суровини,.напредни и пријателски топење процеси.високо иновативни производствените процеси, овозможат достигнување на чаша : екстра чиста и целосно транспарентни, пенливо, повеќе трајни, отпорни на кршење.На mixology колекција карактеристики луксузни barware предмети кои се дизајнирани за да се оптимизира подготовка и презентација на направена коктели.Mixology barware има четири различни модели кои ќе ги додадете чувство на луксуз и уникатност на вашиот пијалок.Mixology barware е направена во Италија, заедно со Луиџи bormioli е заштитен син.Hyx пауза-отпорни стакло формула претставува фузија на елеганција и технологија.Овие машина разнесени очила имаат ласерски сече венчиња, идеална тежина, и да ја задржи својата јасност до 4, 000 индустриски пример, перење на садови циклуси.На Mixology колекција има речиси сè што ви треба од се подготвува да служат совршен коктели!.Изберете од шпански Џин & Тоник, Spritz, Коктел или Мартини.Изберете од три заврши стилови : Charme, Еликсир, Текстури.Сите Бар и Мирудии поставува дојде како групи на 4 или 5 парчиња или мешани предмети.Дизајнерот етикета на стакло-одлуки, дава изразување на произведено во Италија насекаде низ светот.Уметност, креативност, естетски инвентивност, континуирана иновација, стандарди за квалитет се сите клучни фактори и синоним на брендот Луиџи Bormioli.Компанијата е големина овозможува соработка и со големите мултинационални групи, како и мала до средна големина компании, благодарение на својата техничка способност во проекти за развој, со постојано подобрување, и на своите нивоа на квалитет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди