.

.

New
Tablecloths Правоаголна Солидна Tablecloth Згусне Памук, Лен Табела Покрие Свадба Партија Табела Покрие Имитираат Маса Крпа Нордиските Чај Кафе Tablecloths Домашна Кујна Оркеста?

Tablecloths Правоаголна Солидна Tablecloth Згусне Памук, Лен Табела Покрие Свадба Партија Табела Покрие Имитираат

DEN 2239.20

Количина на стоки
Достапно

▲Најдобриот додаток за семејството/кујнската маса, тие може да се задржи на табелата чисти додека сте јадење;. ▲ Трајни и перат, нашите tablecloths може да ги задоволи вашите барања.Дали вие го користите tablecloths во затворен ресторани, барови, отворен маси, улица кафулиња, тие може да се задржи вашата продавница чисти и убави;. ▲Нашите tablecloths се исто така погодни за картичка маси, па домаќин семејство игра и да имаат забава со семејството и пријателите. ▲ Овие преносни tablecloths се исто така многу корисно кога патувате или на излет. ▲ Најдобро за свадба маси, бебе туш маси и булчински туш маси. ▲ Производ function This елаборат tablecloth е широко се користи како tablecloth декоративни опфаќа, табела ги опфаќа, ресторан ги покрива троседот опфаќа, кревет опфаќа, дома завеси, кафулиња, хотели, ресторан книжарници, итн.Ниско-клуч луксузен стил, елегантен и романтични дома декорација се интегрирани во модерната култура, како одраз на луксузни модни смисла.Моделот е едноставен, која може да биде добро прилагодени на различни декорација стилови, и нашето враќање е многу едноставна.Нашите вовед е секогаш точни, со 100% доверба во нашите производи, враќање на процесот е едноставен.▲ Производ Information Cleaning метод : најдобро е да се мијат со рака или со машина во нежна циклус со перење торба; не кајгана; рамно да лежат или висат да се исуши.Препорака : големината на производот е со големина на tablecloth, а не големината на табелата.Препорачливо е да се дисторзии 20-30cm, ефектот ќе биде подобро, tablecloth големина = табела должина + доделување на дел * 2;▲Забелешка : 1. tablecloth големина ± 3cm или помалку, тоа е нормално, не влијае на користењето, умот родителите внимателно шут!2. Сите производи се во оваа продавница се земаат во вид, но поради различни осветлување и осветлување на про-производи, екранот е различен, онлајн шопинг боја е неизбежна, се надевам дека за да се разбере.3. Перење инструкции : Тоа е најдобро да се мијат рацете, или машина за миење нежно со перење торба; не кајгана; рамно да лежат или висат сува. 4.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со замена или целосно враќање на средствата.▲ Ви посакувам среќен шопинг.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди